facebook
Resident Harrachov Resident Harrachov
Resident Harrachov
Resident Harrachov Resident Harrachov
Resident Harrachov
Resident Harrachov Resident Harrachov
Resident Harrachov
Resident Harrachov Resident Harrachov
Resident Harrachov
Resident Harrachov Studio deluxe
Studio deluxe
Resident Harrachov Restaurace
Restaurace
Resident Harrachov Vířivka
Vířivka
Resident Harrachov Konferenční prostory
Konferenční prostory
Resident Harrachov Garáž
Garáž
Resident Harrachov Grotta Spa - Thepidarium
Grotta Spa - Thepidarium
Resident Harrachov Grotta Spa - Cedrus sauna
Grotta Spa - Cedrus sauna
Resident Harrachov Grotta Spa - Oriental massage
Grotta Spa - Oriental massage
Resident Harrachov Grotta Spa - Hammam
Grotta Spa - Hammam
Resident Harrachov Grotta Spa - Grotta balneo III.
Grotta Spa - Grotta balneo III.
Resident Harrachov Recepce
Recepce
Resident Harrachov
Resident Harrachov
 • Resident Harrachov - Resident Harrachov
 • Resident Harrachov - Resident Harrachov
 • Resident Harrachov - Resident Harrachov
 • Resident Harrachov - Resident Harrachov
 • Resident Harrachov - Studio deluxe
 • Resident Harrachov - Restaurace
 • Resident Harrachov - Vířivka
 • Resident Harrachov - Konferenční prostory
 • Resident Harrachov - Garáž
 • Resident Harrachov - Grotta Spa - Thepidarium
 • Resident Harrachov - Grotta Spa - Cedrus sauna
 • Resident Harrachov - Grotta Spa - Oriental massage
 • Resident Harrachov - Grotta Spa - Hammam
 • Resident Harrachov - Grotta Spa - Grotta balneo III.
 • Resident Harrachov - Recepce
 • Resident Harrachov -
 • Resident Harrachov -

 
 
 

Česky English Deutsch Russian Polski
Drobečková navigace

Home > O hotelu > Masáže

Masáže

 

ORIENTAL MASÁŽE

Masáž

Cena Kč

Čas min.

Terapie

Klasické masáže Švédská masáž 980 50 Hluboce relaxační masáž vybraných částí těla. Doporučuje se zvláště při bolestech zad a k uvolnění svalů po sportovním výkonu. Švédskou masáž je možné provádět podle přání klienta na celém těle, nebo jeho jednotlivých partiích.
Švédská masáž 1480 90 Hluboce relaxační masáž celého těla. Doporučuje se zvláště při bolestech zad a k uvolnění svalů po sportovním výkonu. 
Lávové kameny* 1280 50 Při masáži se používá 53 hladkých čedičových kamenů sopečného původu předem nahřátých na 50 stupňů Celsia ve vodní lázni. Masér s nimi nejprve obkrouží, prohřeje a naladí vaše tělo. Začíná od konečků prstů u nohou, přes chodidla, ruce, záda až po šíji, takže na vašem těle nezůstane jediné neošetřené místo. Pak kameny veliké od 3 do 10 cm přikládá na jednotlivé energetické dráhy. Teplo a vlnění oblázků způsobuje zvýšení tlaku v organismu, díky němuž se uvolní a rozproudí energie v zablokovaných meridiánech.
V první fázi klient leží na břiše, pak se otočí na záda a masáž znovu postupuje od nohou k hlavě. Zakončuje se masáží obličeje.
 
Lávové kameny 1680 90 Při masáži se používá 53 hladkých čedičových kamenů sopečného původu předem nahřátých na 50 stupňů Celsia ve vodní lázni. Masér s nimi nejprve obkrouží, prohřeje a naladí vaše tělo. Začíná od konečků prstů u nohou, přes chodidla, ruce, záda až po šíji, takže na vašem těle nezůstane jediné neošetřené místo. Pak kameny veliké od 3 do 10 cm přikládá na jednotlivé energetické dráhy. Teplo a vlnění oblázků způsobuje zvýšení tlaku v organismu, díky němuž se uvolní a rozproudí energie v zablokovaných meridiánech.
V první fázi klient leží na břiše, pak se otočí na záda a masáž znovu postupuje od nohou k hlavě. Zakončuje se masáží obličeje.
 
Thajské masáže Thajská tradiční masáž 980 50 Tradiční thajská masáž je starobylá léčebná metoda, spojující prvky akupresury a jógy, podobně jako japonská masáž shiatsu. Harmonizuje tělo, mysl i ducha a tím poskytuje příležitost k samouzdravování. Masáž začíná protažením a rytmickým pohybem, pokračuje na energetických liniích těla a vrcholí zaujímáním pasívních jógových pozic, které přirozeně upravují energetický tok v těle. Po dobu terapie je klient oblečen v lehkém saku. 
Thajská bylinná masáž 980 50 Thajská olejová masáž doplněná o použití nahřátých bylinkových měšců k uvolnění svalů.
Thajská olejová masáž  980 50 Vysoce relaxační masáž prováděna na holé pokožce těla s použitím olejů.
Thajská masáž hlavy a ramen* 980 50 Vychází z tradiční masáže se zaměřením na záda, ramena a šíji. Masér při ní využívá nejrůznější hmaty a tlaky, jimž docílí uvolnění svalů. Masáž má příznivé účinky u osob trpících migrénami a bolestmi hlavy.
Thajská masáž hlavy, ramen a zad 980 50 Vychází z tradiční masáže se zaměřením na záda a ramena. Masér při ní využívá nejrůznější hmaty a tlaky, jimž docílí uvolnění svalů. Masáž má příznivé účinky u osob trpících migrénami a bolestmi hlavy.
Thajská masáž zad 980 50 Vychází z tradiční masáže se zaměřením na záda. Masér při ní využívá nejrůznější hmaty a tlaky, jimž docílí uvolnění svalů. 
Thajská masáž zad 690 20 Vychází z tradiční masáže se zaměřením na záda. Masér při ní využívá nejrůznější hmaty a tlaky, jimž docílí uvolnění svalů. 
Thajská relaxační masáž nohou* 980 50 Relaxační masáž chodidel a lýtkových svalů vychází z nauky o tělesných energetických drahách, které jsou spojovacím článkem mezi chodidly a jednotlivými částmi těla a tělesnými orgány. Předchází jí koupel nohou. 
Indonéské masáže Reflexní masáž nohou 980 50 Masáž tlakem a hlazením, při níž dochází ke stimulaci reflexních bodů na nohou. Snižuje stres, navozuje hluboké uvolnění, zlepšuje krevní oběh. 
Reflexní masáž nohou 690 20 Masáž tlakem a hlazením, při níž dochází ke stimulaci reflexních bodů na nohou. Snižuje stres, navozuje hluboké uvolnění, zlepšuje krevní oběh. 
Body relax 980 50 Celková olejová masáž zad, ramen a hlavy.
Tělový peeling* 980 50 Tradiční Indonéská masáž s peelingem.
Celková masáž prováděná dvěma maséry současně 1690 50 Tradiční masáž za použití dlouhých tahů, které uvolňují zatuhlé svaly a zrychlují krevní oběh. Procedura napomáhá k celkové relaxaci, odstranění únavy, bolesti a navození duševní a tělesné harmonie. Exkluzivní masáž pro jednoho zákazníka dvěma maséry s mimořádně silným smyslovým zážitkem.
Indonéská masáž 980 50 Ošetření celého těla zahrnuje akupresuru a aplikaci esenciálních olejů, které navodí úplné uvolnění těla i mysli.
Bylinná masáž 980 50 Celková masáž zad s použitím horkých bylinných sáčků, mentolového krému a přírodního oleje. 
Horké kameny 980 50 Tradiční Indonéská masáž za použití horkých lávových kamenů. Uvolňující procedura povzbudí krevní a lymfatický systém.