facebook
Resident Harrachov Resident Harrachov
Resident Harrachov
Resident Harrachov Resident Harrachov
Resident Harrachov
Resident Harrachov Resident Harrachov
Resident Harrachov
Resident Harrachov Resident Harrachov
Resident Harrachov
Resident Harrachov Studio deluxe
Studio deluxe
Resident Harrachov Restaurace
Restaurace
Resident Harrachov Vířivka
Vířivka
Resident Harrachov Konferenční prostory
Konferenční prostory
Resident Harrachov Garáž
Garáž
Resident Harrachov Grotta Spa - Thepidarium
Grotta Spa - Thepidarium
Resident Harrachov Grotta Spa - Cedrus sauna
Grotta Spa - Cedrus sauna
Resident Harrachov Grotta Spa - Oriental massage
Grotta Spa - Oriental massage
Resident Harrachov Grotta Spa - Hammam
Grotta Spa - Hammam
Resident Harrachov Grotta Spa - Grotta balneo III.
Grotta Spa - Grotta balneo III.
Resident Harrachov Recepce
Recepce
Resident Harrachov
Resident Harrachov
 • Resident Harrachov - Resident Harrachov
 • Resident Harrachov - Resident Harrachov
 • Resident Harrachov - Resident Harrachov
 • Resident Harrachov - Resident Harrachov
 • Resident Harrachov - Studio deluxe
 • Resident Harrachov - Restaurace
 • Resident Harrachov - Vířivka
 • Resident Harrachov - Konferenční prostory
 • Resident Harrachov - Garáž
 • Resident Harrachov - Grotta Spa - Thepidarium
 • Resident Harrachov - Grotta Spa - Cedrus sauna
 • Resident Harrachov - Grotta Spa - Oriental massage
 • Resident Harrachov - Grotta Spa - Hammam
 • Resident Harrachov - Grotta Spa - Grotta balneo III.
 • Resident Harrachov - Recepce
 • Resident Harrachov -
 • Resident Harrachov -

 
 
 

Česky English Deutsch Russian Polski
Drobečková navigace

Home > NOVÁ GROTTA SPA > GROTTA BALNEO

Grotta Balneo

Jedinečná a éterická. Taková je Grotta Balneo.

Zažijte výjimečné ozdravné koupele v harmonii jeskynní kompozice vystavěné ze vzácné starověké antické žuly.

Všemi smysly a celým svým tělem budete moci vnímat prostupující pocit uvolnění a blahodárné očisty při privátní proceduře v jedné ze dvou jeskynních lázní.

Po koupeli následuje zábal na nahřátém lůžku s bylinným tea nebo se sklenkou šampaňského.

 

Dispozice: privátní prostory pro jednu nebo dvě osoby.

 

GROTTA BALNEO Koupel Cena Kč Čas min. Terapie
Senné bylinné lázně Horská detoxikační lázeň 590 20+30 Pečlivě vysbírané rostliny a bylinny z horských luk pro zlepšení látkové výměny a tok lymfy, nastoluje blahodárný pocit života.
Heřmánková lázeň 590 20+30 Heřmánková koupel má protizánětlivý a změkčující účinek. Užívá se při zánětech sliznic, zlepšuje a urychluje regeneraci tkání, při revmatizmu a neuralgických bolestech, při popáleninách a otocích, kožních problémech a při nervovém podráždění. 
Levandulová lázeň* 590 20+30 Levandulová koupel pro provonění těla a proti revmatismu. Levandulová koupel má uklidňující a relaxační účinky. Uvolňuje napětí a mysl a podporuje klidný spánek.
Mátová lázeň 590 20+30 Přírodní máta peprná podporuje regeneraci kloubů a svalového revmatismu. Mátová koupel osvěží a provoní kůži i vlasy, současně zklidní a naladí na příjemný večer.
Bahenní koupele Bahenní koupele - Sirné minerální bahno Rapan 1490 20+30 Vysoká biologická aktivita je hlavním znakem sirného bahna Rapan ze sibiřské oblasti slaného jezera Ostrovnoje, je dána vysokou koncentrací anorganických a organických sloučenin, jako jsou např. aminokyseliny, nasycené a nenasycené mastné kyseliny, lipidy, vitamíny, stopové prvky aj. Podstata působení sirného bahna Rapan spočívá v aktivní iontové výměně, kdy jsou z těla ven odváděny toxiny a zároveň do organismu prostupují přírodní látky. Sirné bahno Rapan má až 5x více organických látek (aminokyselin, vitamínů, přírodních hormonů, biostimulátorů atd.) než bahno z Mrtvého moře, které mnohonásobně zvyšují účinnost balneoterapeutických procedur.
Rašelinová koupel 790 20+30 Koupel je vhodná pro uvolnění napětí a stresu po dlouhém dni, pro úlevu při obtížích pohybového aparátu a pro podporu regenerace kožních buněk. Velmi se osvědčuje při problémech se suchou, citlivou pokožku s chronickými problémy doprovázenými atopickým ekzémem nebo lupénkou. Léčivé účinky bahenní koupele příznivě ovlivňují pohybový aparát, nastolují úlevu při bolestech zad, kloubů i svalů a pomáhají při kožních ekzémech, akné a zánětech.
Speciální koupele Kleopatřina medová koupel 790 20+30 Relaxační koupel s přísadou vzácných mandlových olejů, esencí a extraktů včelího vosku hydratuje a vyživuje pokožku a přináší dokonalou dušení i fyzickou relaxaci. 
Kleopatřina růžová         koupel * 790 20+30 Luxusní, smetanová lázeň rozzařující pokožku. Relaxační koupel s přísadou vzácných éterických olejů z divoce rostoucích růží, esencí a přírodních rostlinných olejů hydratuje a vyživuje pokožku a přináší dokonalou dušení i fyzickou relaxaci s neopakovatelnou vůní rozkvetlých růžových keřů. 
Solná koupel* 690 20+30 Léčivá koupel v solné lázni z mrtvého moře obohacená o řadu minerálů a modrý diamant dodá pocit uvolnění a jasmínové aroma, ideální při kožních onemocnění nebo při alergických onemocnění horních cest dýchacích. 
Zalmavann koupel 790 20+30 Koupel v přírodním léčivém vysoce kvalitním sytě žlutém esenciálním oleji Zalmavann. Olej z pryskyřic sibiřských borovic, smíšený s ricinovým olejem, kyselinou olejovou a hydroxidem sodným. V tomto přípravku je obsaženo mnoho nenasycených mastných kyselin, které působí na kůži tak, že rozšiřují její kapiláry, podporují metabolismus buněk, čistí je od toxinů a blokují volné radikály. Samotná koupel zvyšuje teplotu kůže a podkoží, což může způsobit zvýšené pocení. Je vhodný pouze pro osoby s vysokým krevním tlakem. Koupele s tímto přípravkem snižují krevní tlak, proto se nedoporučují osobám s nízkým krevním tlakem.
Čokoládová koupel 690 20+30 Jemná čokoládová olejová koupel se zklidňujícími účinky povzbuzuje mikrocirkulaci a navozuje mladistvost pokožky. 
Chmelová koupel s kozlíkem lékařským* 790 20+30 Nejčistší byliny ve formě vysoce koncentrovaných éterických olejů působí společně s přirozenými léčivými a zklidňujícími účinky vody. Tato léčivá koupel absorpcí přes pokožku a inhalováním blahodárně působí na tělo i duši.
Lázeň prohřeje pokožku a uvolní póry kůže, kterými se při mírném pocení odplavují z podkoží škodlivé látky. 
Syrovátková koupel 790 20+30 Regenerační koupel vhodná pro všechny typy pokožky, zvláště pro pokožky trpící ekzémem, psoriázou a akné. Obsahuje jedinečný biologický systém ze sušené syrovátky alpského mléka a sůl z Růžového jezera složením velmi podobnou soli z Mrtvého moře. Vůně levandule a eukalyptu dotváří příjemný smyslový zážitek z této koupele.
Hydro-masážní koupele Hydromasážní koupel* 650 20+30 Komplexní hydro-regenerace lidského organismu. Podpůrně působí při léčbě nemocí pohybového aparátu, ale také při relaxaci po fyzicky a psychicky namáhavé práci. Podstatou pozitivních účinků hydroterapie je tlak vody, její teplota a cílené proudění na vybrané části těla.  
Cedrová koupel 650 20+30 Perličková masážní koupel s oleji z cedrového dřeva je charakteristická svou výraznou dřevitou vůní s jemným balzámovým a kafrovým podtónem. Posiluje dýchání při nachlazení, bronchitidě, nastoluje psychickou pohodu.
Bergamotová koupel 650 20+30 Perličková masážní koupel s čerstvě citrusovou, lehce květinovou bergamotovou silicí podporuje trávení, zlepšuje dýchání a tiší bolest.
Eukalyptová koupel 650 20+30 Perličková masážní koupel v silné, svěží, balzámové eukalyptové esenci podporuje koncentraci a rovnováhu, napomáhá při dýchacích obtížích, hojení a při příznacích migrény. Velice účinná při všech dýchacích obtížích – při zánětech, nachlazení, kašli, senné rýmě, astmatu.
Santalová koupel 650 20+30 Dřevitá, hřejivá, exotická santalová perličková masážní koupel podporuje antidepresivní pocity, pomáhá při chronických zánětech a nachlazení, regeneruje pokožku a stimuluje erotizující pocity. 
Olejová koupel* 650 20+30 Díky malým vzduchovým perličkám způsobuje mikromasáž kůže, která má za následek lepší prokrvení a celkovou relaxaci organismu. V kombinaci s bylinkami působí na migrény a proti bolesti hlavy. Mají dezinfekční a osvěžující účinky, podporující koncentraci a bojují proti stresu. Na výběr je heřmánková, rozmarýnová nebo levandulová koupel. 
Pomerančová koupel 650 20+30 Jemná pomerančová esenciální hydro-regenerace napomáhá od stresu, bolesti kloubů, páteře a kompletně stimuluje svalstvo a krevní oběh a posiluje celkovou obranyschopnost. 
                     
Koupele probíhají v jeskynní kompozici Grotta Balneo při teplotě 33-37°C po dobu 20 minut, následuje odpočinek v zábalu po dobu 30 minut v jeskyni nebo v solném tepidariu na nahřátém lůžku se sklenkou lahodného sektu, případně s ovocným či bylinným čajem. Párové procedury se slevou 15%.
                     

 

V případě objednání jakékoli výše uvedené příplatkové služby (balneo koupele) není základní vstupné účtováno po dobu prvních 60 minut od vstupu.   

 
 

PRIVAT GROTTA BALNEOPRIVAT GROTTA BALNEOGROTTA BALNEO

PRIVAT GROTTA BALNEO

PRIVAT GROTTA BALNEO